Noter onaylı tercüme Ankara, ankara yeminli tercüman, yeminli tercüman ankara, yeminli tercüme, kızılay tercüme büroları

Ankara Yeminli Noter Onaylı Tercüme Bürosu

Ankara yeminli noter onaylı tercüme bürosu ODAK Tercüme, bütün dillerde verdiği yeminli tercüme hizmetlerini, istenilirse noter onaylı ve apostilli olacak biçimde ve en ekonomik fiyatlarla vermektedir. Hizmet verdiğimiz başlıca alanlar aşağıda olduğu gibidir:

Diploma ve Transkript Tercümesi
Yeminli Pasaport Tercüme
Web Sitesi Tercümesi
Nüfus Kayıt Belgeleri
Akademik Makale Çeviri
Hukuki Tercüme
Osmanlı Tapu Çevirileri 
Teknik Tercüme ( Çeviri )
Formül C Ölüm Belgesi
Formül B Uluslararası Evlenme Kayıt Belgesi
Uluslararası Doğum Kayıt Örneği Formül A  Tercümesi -

Başkent Ankara, coğrafi olarak Türkiye’nin merkezinde yer alan, başkent olmasından kaynaklanan bürokrasi ve buna paralel olarak çok sayıda üniversitenin ve çeşitli sanayi merkezleri ile birlikte, alışveriş ve iş merkezlerinin de yoğun olarak bulunduğu nüfusu 5 milyonun üzerinde bulunan bir şehirdir.

Ankara’da sanayicilerin, işadamlarının, akademik camianın ve aynı zamanda kamu bağlantılı kuruluşların tercüme ihtiyaçları yoğunluklu olarak bulunmaktadır. Bu kapsamda ODAK Tercüme 100’den farklı dilde tercüme hizmetini en kaliteli ve hızlı biçimde vermektedir.

ODAK Tercüme sadece Başkent Ankara’ya değil, Türkiye’nin ve dünyanın her yerine hızlı kargo desteği ile tercüme hizmeti sağlamaktadır. Belgelerinizin tercüme edilmesi için Ankara’da bulunmanıza gerek yoktur.

Belgelerinizin en hızlı ve kaliteli biçimde tercüme edilebilmesi için; ODAK Tercüme iletişim sekmesinden alacağınız Whatsapp, telefon, mail, posta adresi vb.. ile ODAK tercümeye ulaştırmanız yeterlidir. Belgelerinizin resmini Whatsapp kanalı ile bize ulaştırmanızla, tercüme işleminizin başlatılması sağlanabilmektedir.

Başkent Ankara nüfus yoğunluğu nedeniyle tercüme talebinin de yoğun olduğu bir bölgedir. Özellikle son dönemde uluslararası göç hareketlerinin de artan etkisiyle tercüme ihtiyaçlarında gözle görülen bir artış fark edilmektedir.