Boşanma Kararı Çevirisi-Tercümesi

Farklı ülkelerde yapılmış evlilik ve boşanmaya ait belgelerin tercümesi, hukuk eğitimi almış tercümanlarımız tarafından, en hızlı ve kaliteli biçimde ODAK Tercüme Ofisinde yapılmaktadır. Boşanma kararları, doğası gereği mahkemelerden alınmaktadır. Bu nedenle boşanma kararı tercümesinin hukuk eğitimi almış tercümanlarca yapılması gerekmektedir. ODAK Tercüme tüm dillerde alanında yetkin tercümanlarca tercüme hizmeti sağlamaktadır.

bosanma-karari-tercumesi

Yurtdışından alınmış boşanma kararları, Türkiye’de de mahkemeye sunulacak evraklar olduğu için, yeminli tercümanlarca yapılmış ve noter onaylı tercüme edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle ODAK Tercüme Noter Onaylı ve Apostilli Hukuki Tercüme hizmeti vermektedir.

Yurtdışından alınmış boşanma kararı evraklarınızı tercüme ettirmek için, ODAK Tercüme Hizmetleri Müşteri Temsilcisi ile iletişime geçmeniz yeterli. Belgelerinizi Whatsapp, e-mail, posta gibi yollarla bize ulaştırmanızla birlikte, evraklarınız tercüme edilir ve nerede olursanız olun, adresinize PTT Hızlı kargo ile ulaştırılır.

boşanmak için ne kadar para lazım,

boşanmak için nereye başvurulur,

boşanma davası açma ücreti 2018,

boşanma davası dilekçesi,

boşanma dilekçesini kim yazar,

boşanma davası nasıl açılır maliyeti nedir 2019,

boşanmak için gerekli evraklar 2019,

boşanmak için gerekli evraklar 2018,